ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16218321
*
nr 1621 8321
Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2024
kl 18:37:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/5 15:26:09
1
100 kr
20/5 17:05:38
2
150 kr
20/5 17:07:43
1
Vinnande bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg 1.250 kr
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: rokoko rokoko-stil rokokostil spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Spegel
nr 1621 8321
Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/5 15:26:09 | 1 | 100 kr |
20/5 17:05:38 | 2 | 150 kr |
20/5 17:07:43 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg 1.250 kr
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg 1.250 kr
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: rokoko rokoko-stil rokokostil spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59